Info Café Mole's column
Sochařská 6
170 00, Prague 7 - Bubeneč
E-Mail: kk(at)czechcore.cz
Tel: +420 604 247 218
...write us or come
rb Events | Statement | We offer | Gallery | Guestbook | Study hall | Distribution | ČESKY rb

Events archive

Event 20 - 24 from 139 in archive

---::Projection::---

Tuesday, 21.7.2009, 19:00
JIM JARMUSCH: MIMO ZÁKON
Svět už není, co býval, a dostat se do basy je stejně jednoduché jako koupit si zmrzlinu. A tak se v jedné cele sejdou bývalý DJ Zack, pasák Jack a italský imigrant Roberto. A Protože je svět ještě divnější, tak se těm třem podaří z vězení uprchnout. Roberto svou angličtinou baví své dva kumpány a zároveň je to právě on, kdo překypuje energií, v bezvýchodných situacích si zachovává nadhled a humor navíc mu přeje štěstí, o které se samozřejmě podělí.

---::Projection::---

Sunday, 19.7.2009, 20:00
El Calentito
Rebelující Sára se přidá k dívčí punkové kapele, její první vystoupení však naruší pokus o fašistický převrat v zemi. Dívka se nicméně nevzdává a měnící se Španělsko, volající po svobodě nejen politické, ale také mravní, ji na její cestě nahlas podporuj.

---::Projection::---

Thursday, 16.7.2009, 19:00
69
Dokumentární film „69“, poskytující unikátní pohled do domu mládeže Ungdomshuset před jeho vyklizením byl oceněn na filmovém festivalu Cph:Dox. Režisér Nikolaj Viborg a kameramanka a asistentka režie Ditte Marie Nielsenová se pohybovali uvnitř Undomshuset a natáčeli posledních šest měsíců před jeho vyklizením. Jejich úsilí přineslo ovoce hned ve dvou kategoriích – film „69“ vyhrál cenu Danish Dox a cenu publika. Rozteklý asfalt a dlažební kostky v ulicích. Čtvrť Nørrebro hoří a oranžová světla pouličních lamp svítí na mladého pankáče, který zírá někam do neznáma. „Nechce se mi jít na ulici s helmou na hlavě a železnou tyčí v ruce a zároveň se bát, že když vyjdu ven, tak mě můžou zastřelit nebo zastřelit někoho z mých kamarádů. Nebo že udělám z nějakého policisty invalidu. Ale na druhou stranu už vůbec nechci, aby se tohle dělo, aniž bych se proti tomu postavil a ukázal, že tohle není fucking v pořádku,“ říká. Režisér, kterému je 26 let, získal povolení natáčet uvnitř Ungdomshuset a tím zvěčnit každodenní život aktivistů v posledních měsících před stržením domu. Díky filmu mohou diváci poprvé shlédnout unikátní snímky z tradičních pondělních schůzí, akcí a pouličních bojů proti policii.

---::Projection::---

Tuesday, 14.7.2009, 19:00
INGMAR BERGMAN: VĚZENÍ
Duševně nemocný učitel matematiky Paul se rozhodne vymítat své vnitřní démony. Přesvědčí svého bývalého studenta Martina, aby natočil film zobrazující zemi v rukou ďábla. Martin konzultuje tento nápad se scénáristou Tomasem, který právě prochází peklem na zemi nejprve se svou přítelkyní Sofi a vzápětí i s milenkou Birgittou Carolinou, kterou terorizuje její bývalý pasák, a tak to jde stále dál. Vlastně to vypadá, že peklo už na zemi dávno je...

---::Projection::---

Tuesday, 7.7.2009, 19:00
TORRENTE - BLBEC JMÉNEM ZÁKONA
Torrente je nacionalista, rasista, egoista, alkoholik a ex-policajt, který po nocích poslouchá rumbu a jezdí ve svém starém Seatu. Žije se svým starým otcem, kterého nutí žebrat na živobytí. Torrente se zahledí do atraktivní Amparity a seznamuje se s jejím bratrem - kriminálníkem. Může si vůbec Torrente získat přízeň Amparity? Navíc odhalí v blízké restauraci sídlo gangu obchodujícího s drogami. Rozhodne se k jeho odhalení, aby tímto činem napravil svou pověst.

[|<] [< newer] || [> older] [>|]

When we have open?

Monday - Thursday
from 16:00 until 22:00
Free entrance!

Please, donate us!

Funding of infocafé is difficult and often loss. We shall be happy, if you support us!
Account number is 948700001/5500.
We sincerely thanking to all donaters!

Statement
of Group of friends of the Mole´s column


Transport connection

underground *C* (red) Vltavská or *A* (green) Hradčanská and then by tram 1, 8, 15, 25 or 26 to Letenské náměstí
--here is map--
--here are timetables--

Assortment

Non-alkoholic: limonade, juice, tea, coffee limo, džus, čaje, kafe
Alcoholic: with snifter
Beer: is cooked by proffessionals, it waits only to you - tasters with experiences
Food: it finds something to eat
Dog: isn´t food in Mole's column, you can take him entrain
Interesting links
Try Firefox!
TOPlist
since 10.7.2006
Created by Palash production 2006Up   RSS