Info Café Krtkova kolona
Sochařská 6
170 00, Praha 7 - Bubeneč
E-Mail: kk(at)czechcore.cz
Tel: +420 604 247 218
...napište nebo přijďte pobejt
rb Akce | Prohlášení | Nabízíme | Galerie | Guestbook | Studovna | Distro | ENGLISH rb


Archiv akcí

Akce 61 - 65 z 139 v archivu

---::Diskuse::---

Sobota 30.8.2008
Diskuze na téma dluhy
Na sobotu 30. srpna si pro vás redakce časopisu A-Kontra přichystala diskuzi na téma: Dluhy. Jak již vyplývá z názvu, řeč bude především o zadlužování rodin, o hypotékách, ale i o nejnovějším čísle A-Kontra, které se zaměřilo právě na toto téma. Diskuze začne v 17.00 v infocafé Krtkova kolona.

Info Café Krtkova kolona
Sochařská 6
170 00, Praha 7 - Bubeneč
E-Mail: kk@czechcore.cz
Tel: +420 604 247 218

http://kk.czechcore.cz/

---::Koncert::---

Pátek 29.8.2008
Support Fest vol.1
Na sklonek letních prázdnin si pro vás přichystali společně kolektiv Palash CAPS, kolektiv Krtkovy Kolony a redakce A-Kontra, první, a doufejme ne poslední, minifestival plný rozmanitých akcí - Support Fest.

V pátek 29.8. se můžete těšit na premiéru filmů, které se stanou součástí nového benefičního disku, otitulkovaného Palash CAPS na podporu A-Kontra - "Salvador Puing Antich" a "Čečensko - špinavá válka". Prvně jmenovaný film vypráví o osudu anarchistů, kteří bojovali na počátku sedmdesátých let proti vládě diktátora Franca. Děj druhého dokumentu se pak odehrává v průběhu špinavé války, která zasáhla Čečensko v devadesátých letech. Dozvíte se, o opravdových příčinách této války i to, jak na tuto válku, dopláceli samotní obyvatelé Čečenska i ruští vojáci. Promítání začne v 18.00 v infocafé Krtkova Kolona.

Na druhý den, sobotu 30. srpna, si pro vás redakce časopisu A-Kontra přichystala diskuzi na téma: Dluhy. Jak již vyplývá z názvu, řeč bude především o zadlužování rodin, o hypotékách, ale i o nejnovějším čísle A-Kontra, které se zaměřilo právě na toto téma. Diskuze začne v 17.00 také v infocafé Krtkova kolona.

Po diskuzi můžete zajít na koncert na podporu infocafé Krtkova kolona. Na benefit přijaly pozvání čtyři skupiny. První je skupina Tyranie identity z Orlové, která je známá velmi zajímavou kombinací punku i neméně vydařenými texty. Další kapelou, jsou Děčínští BLU 82/b. Můžete se u nich těšit na parádní kombinaci crustu a punku s opravdu vydařenými texty. Další crust-metalovou partičkou, která přijede podpořit "infáč", je Fasteratu z Liberce. Pořádnou dávku emo/trashe vám přijedou do hlav nalít La prospérité z Hradce Králové. Přijďte si poslechnout, jak zní oprvdové emo a kašlete na Tokio Hotel. :-) Koncert začne okolo 21. hodiny a vstupné bude rovná stovka.

I na nedělní odpoledne (31.8.) bude připraven program v infocafé Krtkova kolona. Na programu bude odpoledne plné, doufejme, zábavy. Zahrát a zasoutěžit si s kamarády budete moci v šipkovém turnaji. Nejen pro malé, bude připraveno promítání zajímavé pohádky. Na závěr odpoledne poté zahraje na kytaru Miloš H. Celá akce začne v 13:30, bude plně nekuřácká a bude zároveň znovuobnovením nedělního provozu v infocafé. Zajít do "infáče" tedy budete moci od této neděle již pokaždé, což je určitě dobrá zpráva pro mimopražské, kteří volali po víkendovém provozu, i pro vegany a nekuřáky, protože neděle bude vždy v KK nekuřácká a těšit se budete moci na veganskou "véču" za "čyři pětky".

Support Fest poté zakončí další koncert. Tentokrát půjde o koncert na podporu A-Kontra a pozvání přijalo rovnou šest zajímavých skupin. Příznivci Oi se budou moci těšit na pražskou Mimo hru. Představovat poté snad ani nemusíme pražskou stálici mezi anarchopunkery- skupinu Spots. Velký lákadlem pak bezesporu bude vystoupení pražských Angry Brigade, kteří vystoupí po dlouhé době a ještě navíc v novém složení. Z Kralup poté za námi přijede punková Družba. Na kvalitní dávku punku se poté budete moci těšit i od Rádobi z Roudnice a od Posledního Tažení z Odoleny Vody. Vstup i na tento koncert vás bude stát rovné "kilo" a koncert začne už v 19 hodin na Miladě, abyste mohli stihnout poslední denní spoje po Praze i z Prahy.

Doufejme, že se bude jednat o kvalitní zakončení tohoto léta. Těm, kteří by chtěli přijet podpořit Support Fest i z delší vzdálenosti, rádi zajistíme přespání. Stačí napsat na mail distro /zavin@@c// palash.info.
Plakat k akci

---::Koncert::---

Pátek 27.6.2008
Benefiční koncert pro info café Krtkova kolona
27.6. 2008 se uskuteční benefiční koncert na podporu našeho info café. Před začátkem koncertu bude již od 18 hodin otevřen letní bar s veganským grilováním, za špatného počasí bude připraveno promítání, od 21 hodin pak začne samotný koncert. Pozvání na koncert přijala grindová legenda z Prachatic - skupina „GRIDE“. Z Písku pak za vámi přijede grindový „GREX“ a post-HC „Kusumam“. Pro milovníky melodického punku pak přijedou zahrát vždy výborní „Černý koně“ a také vždy neméně dobrý „Soukromey pozemek“ z Příbrami. Vstup na akci bude rovných 100 Kč.

Začátek v 18,00 hodin, koncert 21,00 hodin

Info Café Krtkova kolona
Sochařská 6
170 00, Praha 7 - Bubeneč
kk.czechcore.cz

Plakat k akci

---::Koncert::---

Pátek 13.6.2008
Benefiční koncert na Palash kompjútrs & production sindicate
Palash komjútrs & production sindicate vás všechny zve na benefiční koncert na podporu této aktivity. Akce začne 13.6.2008 již v 18 hodin promítáním filmu z dílny „Palašů“ - „Teroristi, děti jež odsoudili“. Samotný
koncert pak začne kolem 21. hodiny. Pozvání přijmula Trash trancová kapela „Elektročas“, která si na své scéně za krátkou dobu vybudovala věhlas a je určitě fajn, že ai přes to rádi podpoří nejrůznější aktivity. Svoji premieru v Praze si pak odehrají další 2 východočeské kapely - „Minimální trvanlivost“ a „Naivní
naděje“
, známé velmi nekompromisními texty i pohodovou punkovou muzikou. Znalcům punkové scény z „kruté“ Vysočiny pak snad ani nemusím představovat lidi z kapely „Proletáři všech zemí“, kteří se také těší na vaši účast. Pozvání ještě přijaly punkové
kapely „Dozor na Koupališti“ z Brandýsa nad Labem, a „Goro“ a „X“ z Prahy. Na místě bude také veganské občerstvení i distro info café Krtkova kolona. A právě na podporu technického zázemí v info café a na finacování dalších benefiční projektů věnují „Palaši" peníze z tohoto benefitu. Vstupné na akci
bude vzhledem k velkému a zajímavému obsazení a programu spíše symbolické, 80 Kč.

Začátek v 18,00 hodin, koncert 21,00 hodin

Info Café Krtkova kolona
Sochařská 6
170 00, Praha 7 - Bubeneč
kk.czechcore.cz

Plakat k akci

---::Diskuse::---

Pondělí 9.6.2008
Diskuze: Dokážeme porazit reformy?
Diskuse-Diskuze: Dokážeme porazit reformy? Jaké poučení si můžeme odnést z protestních akcí odborů?
Jakými prostředky můžeme čelit neoliberálním reformám?
Lze v takovém úsilí zvítězit?
A jaká v něm má být role antiautoritářských aktivit?

Začátek v 19,00 hodin

Info Café Krtkova kolona
Sochařská 6
170 00, Praha 7 - Bubeneč
kk.czechcore.cz

[|<] [< novější] || [> starší] [>|]

Jak je otevřeno?

neděle - čtvrtek
od 17:00 do 22:00
Vstup zdarma!

Prosíme, podpořte nás!

Financování infocafé je složité a prodělečné. Budeme rádi/y, pokud nás podpoříte!
Číslo účtu je 948700001/5500.
Všem dárcům upřímně děkujeme!

Prohlášení
Spolku přátel Krtkovy kolony


Spojení MHD

metro *C* Vltavská nebo *A* Hradčanská a pak tramvají 1, 8, 15, 25 nebo 26 na Letenské náměstí
--zde je mapa--
--zde jsou jízdní řády--

Sortiment

Nealko: limo, džus, čaje, kafe
Alko: včetně panáků
Pivko: vařené odborníky, čeká jen na vás zkušené degustátory
Jídlo: najde se i něco na zub(y)
Pes: se v KK nejí, klidně ho vemte s sebou
Zajímavé odkazy
Zkuste Firefox!
TOPlist
od 10.7.2006
Vytvořeno Palash production sindicate v roce 2006RSS   [Nahoru]