Info Café Mole's column
Sochařská 6
170 00, Prague 7 - Bubeneč
E-Mail: kk(at)czechcore.cz
Tel: +420 604 247 218
...write us or come
rb Events | Statement | We offer | Gallery | Guestbook | Study hall | Distribution | ČESKY rb

Events archive

Event 61 - 65 from 139 in archive

---::Discussion::---

Saturday, 30.8.2008
Diskuze na téma dluhy
Na sobotu 30. srpna si pro vás redakce časopisu A-Kontra přichystala diskuzi na téma: Dluhy. Jak již vyplývá z názvu, řeč bude především o zadlužování rodin, o hypotékách, ale i o nejnovějším čísle A-Kontra, které se zaměřilo právě na toto téma. Diskuze začne v 17.00 v infocafé Krtkova kolona.

Info Café Krtkova kolona
Sochařská 6
170 00, Praha 7 - Bubeneč
E-Mail: kk@czechcore.cz
Tel: +420 604 247 218

http://kk.czechcore.cz/

---::Concert::---

Friday, 29.8.2008
Support Fest vol.1
Na sklonek letních prázdnin si pro vás přichystali společně kolektiv Palash CAPS, kolektiv Krtkovy Kolony a redakce A-Kontra, první, a doufejme ne poslední, minifestival plný rozmanitých akcí - Support Fest.

V pátek 29.8. se můžete těšit na premiéru filmů, které se stanou součástí nového benefičního disku, otitulkovaného Palash CAPS na podporu A-Kontra - "Salvador Puing Antich" a "Čečensko - špinavá válka". Prvně jmenovaný film vypráví o osudu anarchistů, kteří bojovali na počátku sedmdesátých let proti vládě diktátora Franca. Děj druhého dokumentu se pak odehrává v průběhu špinavé války, která zasáhla Čečensko v devadesátých letech. Dozvíte se, o opravdových příčinách této války i to, jak na tuto válku, dopláceli samotní obyvatelé Čečenska i ruští vojáci. Promítání začne v 18.00 v infocafé Krtkova Kolona.

Na druhý den, sobotu 30. srpna, si pro vás redakce časopisu A-Kontra přichystala diskuzi na téma: Dluhy. Jak již vyplývá z názvu, řeč bude především o zadlužování rodin, o hypotékách, ale i o nejnovějším čísle A-Kontra, které se zaměřilo právě na toto téma. Diskuze začne v 17.00 také v infocafé Krtkova kolona.

Po diskuzi můžete zajít na koncert na podporu infocafé Krtkova kolona. Na benefit přijaly pozvání čtyři skupiny. První je skupina Tyranie identity z Orlové, která je známá velmi zajímavou kombinací punku i neméně vydařenými texty. Další kapelou, jsou Děčínští BLU 82/b. Můžete se u nich těšit na parádní kombinaci crustu a punku s opravdu vydařenými texty. Další crust-metalovou partičkou, která přijede podpořit "infáč", je Fasteratu z Liberce. Pořádnou dávku emo/trashe vám přijedou do hlav nalít La prospérité z Hradce Králové. Přijďte si poslechnout, jak zní oprvdové emo a kašlete na Tokio Hotel. :-) Koncert začne okolo 21. hodiny a vstupné bude rovná stovka.

I na nedělní odpoledne (31.8.) bude připraven program v infocafé Krtkova kolona. Na programu bude odpoledne plné, doufejme, zábavy. Zahrát a zasoutěžit si s kamarády budete moci v šipkovém turnaji. Nejen pro malé, bude připraveno promítání zajímavé pohádky. Na závěr odpoledne poté zahraje na kytaru Miloš H. Celá akce začne v 13:30, bude plně nekuřácká a bude zároveň znovuobnovením nedělního provozu v infocafé. Zajít do "infáče" tedy budete moci od této neděle již pokaždé, což je určitě dobrá zpráva pro mimopražské, kteří volali po víkendovém provozu, i pro vegany a nekuřáky, protože neděle bude vždy v KK nekuřácká a těšit se budete moci na veganskou "véču" za "čyři pětky".

Support Fest poté zakončí další koncert. Tentokrát půjde o koncert na podporu A-Kontra a pozvání přijalo rovnou šest zajímavých skupin. Příznivci Oi se budou moci těšit na pražskou Mimo hru. Představovat poté snad ani nemusíme pražskou stálici mezi anarchopunkery- skupinu Spots. Velký lákadlem pak bezesporu bude vystoupení pražských Angry Brigade, kteří vystoupí po dlouhé době a ještě navíc v novém složení. Z Kralup poté za námi přijede punková Družba. Na kvalitní dávku punku se poté budete moci těšit i od Rádobi z Roudnice a od Posledního Tažení z Odoleny Vody. Vstup i na tento koncert vás bude stát rovné "kilo" a koncert začne už v 19 hodin na Miladě, abyste mohli stihnout poslední denní spoje po Praze i z Prahy.

Doufejme, že se bude jednat o kvalitní zakončení tohoto léta. Těm, kteří by chtěli přijet podpořit Support Fest i z delší vzdálenosti, rádi zajistíme přespání. Stačí napsat na mail distro /zavin@@c// palash.info.
Plakat k akci

---::Concert::---

Friday, 27.6.2008
Benefiční koncert pro info café Krtkova kolona
27.6. 2008 se uskuteční benefiční koncert na podporu našeho info café. Před začátkem koncertu bude již od 18 hodin otevřen letní bar s veganským grilováním, za špatného počasí bude připraveno promítání, od 21 hodin pak začne samotný koncert. Pozvání na koncert přijala grindová legenda z Prachatic - skupina „GRIDE“. Z Písku pak za vámi přijede grindový „GREX“ a post-HC „Kusumam“. Pro milovníky melodického punku pak přijedou zahrát vždy výborní „Černý koně“ a také vždy neméně dobrý „Soukromey pozemek“ z Příbrami. Vstup na akci bude rovných 100 Kč.

Začátek v 18,00 hodin, koncert 21,00 hodin

Info Café Krtkova kolona
Sochařská 6
170 00, Praha 7 - Bubeneč
kk.czechcore.cz

Plakat k akci

---::Concert::---

Friday, 13.6.2008
Benefiční koncert na Palash kompjútrs & production sindicate
Palash komjútrs & production sindicate vás všechny zve na benefiční koncert na podporu této aktivity. Akce začne 13.6.2008 již v 18 hodin promítáním filmu z dílny „Palašů“ - „Teroristi, děti jež odsoudili“. Samotný
koncert pak začne kolem 21. hodiny. Pozvání přijmula Trash trancová kapela „Elektročas“, která si na své scéně za krátkou dobu vybudovala věhlas a je určitě fajn, že ai přes to rádi podpoří nejrůznější aktivity. Svoji premieru v Praze si pak odehrají další 2 východočeské kapely - „Minimální trvanlivost“ a „Naivní
naděje“
, známé velmi nekompromisními texty i pohodovou punkovou muzikou. Znalcům punkové scény z „kruté“ Vysočiny pak snad ani nemusím představovat lidi z kapely „Proletáři všech zemí“, kteří se také těší na vaši účast. Pozvání ještě přijaly punkové
kapely „Dozor na Koupališti“ z Brandýsa nad Labem, a „Goro“ a „X“ z Prahy. Na místě bude také veganské občerstvení i distro info café Krtkova kolona. A právě na podporu technického zázemí v info café a na finacování dalších benefiční projektů věnují „Palaši" peníze z tohoto benefitu. Vstupné na akci
bude vzhledem k velkému a zajímavému obsazení a programu spíše symbolické, 80 Kč.

Začátek v 18,00 hodin, koncert 21,00 hodin

Info Café Krtkova kolona
Sochařská 6
170 00, Praha 7 - Bubeneč
kk.czechcore.cz

Plakat k akci

---::Discussion::---

Monday, 9.6.2008
Diskuze: Dokážeme porazit reformy?
Discussion-Diskuze: Dokážeme porazit reformy? Jaké poučení si můžeme odnést z protestních akcí odborů?
Jakými prostředky můžeme čelit neoliberálním reformám?
Lze v takovém úsilí zvítězit?
A jaká v něm má být role antiautoritářských aktivit?

Začátek v 19,00 hodin

Info Café Krtkova kolona
Sochařská 6
170 00, Praha 7 - Bubeneč
kk.czechcore.cz

[|<] [< newer] || [> older] [>|]

When we have open?

Monday - Thursday
from 16:00 until 22:00
Free entrance!

Please, donate us!

Funding of infocafé is difficult and often loss. We shall be happy, if you support us!
Account number is 948700001/5500.
We sincerely thanking to all donaters!

Statement
of Group of friends of the Mole´s column


Transport connection

underground *C* (red) Vltavská or *A* (green) Hradčanská and then by tram 1, 8, 15, 25 or 26 to Letenské náměstí
--here is map--
--here are timetables--

Assortment

Non-alkoholic: limonade, juice, tea, coffee limo, džus, čaje, kafe
Alcoholic: with snifter
Beer: is cooked by proffessionals, it waits only to you - tasters with experiences
Food: it finds something to eat
Dog: isn´t food in Mole's column, you can take him entrain
Interesting links
Try Firefox!
TOPlist
since 10.7.2006
Created by Palash production 2006Up   RSS